Mgr. Ing. Martina Burjanová

O mně

Živily mě holandština, angličtina a francouzština v mezinárodních firmách. Při rodičovské “dovolené” překládám, učím angličtinu, jsem v pohybu s dětmi a angažuji se v akcích spolku PRO Březinu. Minulý rok jsem pro školu ve Křtinách dojednala dvouletý výměnný program se školou v Nizozemí a získala na něj dotaci 1.125.000 Kč. Vystudovala jsem hospodářskou politiku na Vysoké škole ekonomické a politologii na Univerzitě Karlově. Mé hobby: sport všeho druhu, divadlo, opera, tanec, hřebenové túry, zkrášlování zahrady, řízení auta, překonávání nepřekonatelných překážek a řešení neřešitelného. Jsem ráda aktivní po všech stránkách. Rodina - 1 holandský muž, 2 děti.

 

Proč kandiduji do zastupitelstva?

Záleží mi na místě kde bydlím. Chtěla bych, aby Březina byla vesnice, kde se dobře žije. Mým cílem je přivést do Březiny dotace z rozpočtu ČR a evropských fondů. Dali jsme dohromady tým lidí, kteří dobře spolupracují při pořádání akcí spolku PRO Březinu, věřím, že to přeneseme i do zastupitelstva a že uděláme hodně práce.

 

Co mám ráda na Březině?

Jen tak se zastavit po cestě do obchodu a popovídat si o počasí a zahrádce, dlouhé procházky a projížďky na kole v hlubokých lesích kolem Březiny. Našla jsem tu nové přátele.

 

Priority mého volebního programu?

  • Více dotací na rozvoj Březiny.

  • Lepší hospodaření v obecní kase.

  • Zklidnění dopravy na všech cestách v Březině.