Bronislav Fialkowski

O mně

Vystudoval jsem Školu managementu Austerlitz Brno, obor Provoz, řízení obchodních a výrobních firem. V současné době pracuji jako technický koordinátor vzduchotechniky a filtrace vzduchu. Jsem svobodný, bezdětný. Jako bývalý vrcholový sportovec a reprezentant v silniční cyklistice mám stále ke sportu blízko a rozhodně jsem na něj nezanevřel. Proto se ve volném čase rád svezu na kole, zaběhám si, nebo zaplavu.

 

Proč kandiduji do zastupitelstva?

Není mi lhostejný další vývoj v naší obci. Neumím slibovat vzdušné zámky, umím hospodařit jen s tím, co vydělám. V zásadě se bráním hospodaření na dluh. Společně s členy našeho spolku PRO Březinu usiluji o celkové zlepšení stavu naší obce. Slibuji jen reálné cíle a to, čím se celý život řídím, tedy zdravým selským rozumem, tvrdou prácí a rozpočtovou kázní. Rád bych poznamenal, že do voleb vstupujeme jako tým lidí s jasně formulovanými cíli, ne jako skupina jednotlivců, hájící své osobní zájmy. Vážím si toho, že jsou mezi námi lidé, kteří jsou připraveni věnovat značné úsilí tomu, aby naše obec, která je našim společným domovem, mohla realizovat některé ambiciózní plány, plnit přání občanů, přitáhnout zájem lidí o dění v naši obci. Pokud bych měl možnost přispět v zastupitelstvu svou prací, názorem nebo nápadem ke zlepšení toho, co nás v Březině aktuálně nejvíce trápí, což je žalostný stav komunikací, absence chodníků a mnohdy ne zcela transparentní hospodaření, rád přispěji. 

 

Co mám rád na Březině?

Mám rád krásnou přírodu v okolí naší obce. Mám rád dochvilnost a české buchty.  Mám rád lidi, kteří drží slovo, říkají to, co si myslí. Ale miluji ty, co udělají to, co řekli. Někdy musíme spadnout dolů, protože na tom dně je něco, co jsme tam měli najít, abychom se mohli odrazit.

 

Priority mého volebního programu?

  • Transparentní rozhodování obce a vtáhnout více občany do rozhodování a dění v obci.

  • Postavit nebo opravit chátrající obecní úřad, aby odpovídal nejen vzhledem, ale i službami 21. století.

  • Opravit chátrající komunikaci a chybějící chodníky.