Akce Pro Březinu

Světýlkový průvod

Spolek PRO Březinu Vás srdečně zve na Světýlkový průvod. Vyrážíme v sobotu 12. listopadu 2016 v 16:30 od sokolovny, cíl průvodu je na Kozíně. Čeká Vás teplé občerstvení a táborák. Přineste si s sebou svoje světýlko a něco na opékání   ... a možná přijede i sv. Martin na bílém koni!

Březinská drakiáda

Přijďte v neděli 16. října 2016 od 14 hod provětrat svého draka na kozín. Zve spolek PRO Březinu z.s.

Podzimní bazar dětského oblečení a potřeb 2016

Zveme Vás na Dětský bazar oblečení a potřeb, který proběhne v budově Základní školy Březina.   Do prodeje přijímáme dětské oblečení, boty a sportovní potřeby pro nadcházející období, knihy, hračky, kojenecké potřeby apod. Přivítáme Vaši přípravu zboží do prodeje a vyprané...

Pohádkový les & Cestou necestou s Karlem IV.

Spolek PRO Březinu zve na již 4. ročník Pohádkového lesa. Tentokráte máme ve spolupráci s obecní knihovnou připraven program i pro dospělé :-) Takže Vás čekáme úplně všechny!

Velikonoční dílníčka

Zveme na Velikonoční dílnu, která se uskuteční ve čtvrtek 17. března 2016 od 15.30 v ZŠ/MŠ Březina.

Vynášení zimy 2016

Spolek PRO Březinu vás zve na loučení se zimou! Sraz v neděli 13. března 2016 v 10:00 u sokolovny, odtud Zimu odneseme na kozín, kde ji společně spálíme. Do vesnice potom přineseme létečko!   Zároveň si můžete i něco vyrobit, zahrát hry a určitě bude i odměna od velikonočního zajíčka.  

Jarní bazar dětského oblečení a potřeb 2016

Zveme Vás na Dětský bazar oblečení a potřeb, který proběhne v budově Základní školy Březina.   Do prodeje přijímáme dětské oblečení, boty a sportovní potřeby pro nadcházející období, dále hračky a kojenecké potřeby. Přivítáme Vaši přípravu zboží do prodeje: vyprané oblečení...

Dětský maškarní karneval s Mimoni

Spolek PRO Březinu vás a vaše děti zve na Dětský maškarní karneval s Mimoni, který se uskuteční 20. února 2016. Masky s sebou :-)

Vánoční dílna

Spolek PRO Březinu a ZŠ/MŠ Březina zvou na Vánoční dílnu. Ta se uskuteční v úterý 8. prosince 2015 od 15.30 v Základní škole Březina.

Mikulášské divadelní s nadílkou

Spolek PRO Březinu zve všechny naše milé děti na Mikulášské divadelní představení spojené s mikulášskou nadílkou. V neděli 6. prosince 2015 v březinské sokolovně. Začátek představení Divadla KUFR v 15:30.

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>